7
września

Zajęcia dodatkowe - harmonogram

NAZWA ZAJĘĆ POZALEKCYJNYCH

PROWADZĄCY

TERMIN

ŚCIANKA WSPINACZKOWA

Paweł Góralczyk, Rafał Kanowski

Wtorek: 14.45 – 16.25

Czwartek: 14.45 – 17.20

W niektóre soboty (ustalane indywidualnie) w godzinach 9.00 – 12.00

KLUB PODRÓŻNIKA „TURBACZ”

Paweł Góralczyk

Spotkania tematyczne z uczestnikami Klubu odbywać się będą nieregularnie - terminy będą ogłaszane z odpowiednim wyprzedzeniem

SPOTKANIA Z MATEMATYKĄ

Paweł Góralczyk

Wtorek 16.35 – 17.20 (zajęcia odbywają się nieregularnie – co najmniej raz na 2 tygodnie)

KOŁO PLASTYCZNE

Iwona Kuś - Donatowicz

Wtorek 14:45-16:25

WARSZTATY ARTYSTYCZNE

Iwona Kuś - Donatowicz

Poniedziałek 13:50 – 15:30

SZKOLNE KOŁO SPORTOWE - przygotowanie do zawodów szkolnych

Paweł Czyż

Wtorek, piątek 16.30 - 17.30

KOŁO JĘZYKA NIEMIECKIEGO

Dominika Fiołek

Wtorek 15:40 – 16:25

GRY I ZABAWY INTEGRACYJNE, rozwijające kreatywne myślenie

Edyta Pyrka

Piątek 12: 50 – 13:35

ŚREDNIOWIECZE, JAKIEGO NIE ZNACIE

Ilona Struzik

Środa 14:45-15:30

KOŁO BIOLOGICZNO-PRZYRODNICZE

Ilona Struzik

Środa 15:40 – 16:25

KÓŁKO JĘZYKA JAPOŃSKIEGO SUGOI!

Elżbieta Wąs

Poniedziałek 15:40 - 16:25

KOŁO STRZELECKIE

Jarosław Radwański – Zagata, Michał Dziedzic

2 razy w miesiącu w poniedziałki o godzinie 17:00

Wyjazdy na strzelnicę sportową z NSSA

Jarosław Radwański – Zagata, Michał Dziedzic

Zajęcia do ustalenia raz lub dwa razy w miesiącu w soboty o godz. 9:00 – 14:00

KÓŁKO MATEMATYCZNE dla klas IV –VI „Matematyka na wesoło"

Renata Madej

Piątek 15:40 – 16:25

KLUB NARCIARSKI

Zbigniew Bożek

Do ustalenia

KOMIKS I SPÓŁKA

Magdalena Nosal

Wtorek 15.40- 16.25

KOŁO JĘZYKA ANGIELSKIEGO       “Around the world with postcards”

Dorota Kulczycka

2 godziny co 2 tygodnie                  Środa 14:45-16:25

KOŁO JĘZYKA ANGIELSKIEGO                  "Today a reader, tomorrow a leader"

Anna Ptak

Środa 12.50-13.35

HAPPY ENGLISH

Monika Sandecka

Piątek 13:50 – 14.35

ODYSEJA UMYSŁU

Agnieszka Krzyżańska - Duś

Wtorek 14:45-16:25

PATCHWORK

Agnieszka Krzyżańska - Duś

Poniedziałek 14:45-16:25

KOŁO WĘDKARSKIE "ELDORADO"

Dziedzic Michał, Słoczyński Marcin

Wyjazdy uzależnione są od warunków atmosferycznych, są wcześniej planowane, nie są to zajęcia cotygodniowe.

KOŁO HAFCIARSKIE "IGIEŁKA"

Marzena Migdał

Środa 12:50 – 14:35

ZAJĘCIA PLASTYCZNO-TECHNICZNE „Kreatywnie na co dzień”

Monika Scelina

Poniedziałek 13:50-15:30

„MAŁY BADACZ”.                                     - doświadczenia i eksperymenty

Jolanta Styczeń

Wtorek 13.50-14.35

"Umiem, rozumiem, wiem"                      - ZAJĘCIA OGÓLNOROZWOJOWE

Jolanta Styczeń

Wtorek 14:45 – 15:30

UCZYMY SIĘ ANGIELSKIEGO POPRZEZ ZABAWĘ

Natalia Tyndel

Poniedziałek 13:50-14.35

KOŁO JĘZYKA ROSYJSKIEGO

Natalia Tyndel

Piątek 13:55-14.40

KOŁO ARTYSTYCZNE                   "Artifex"

Paulina Ratajska Rafał Kanowski, Aleksandra WierdakMagdalena Kulka, Tomasz Donatowicz

Środa 14:45-17:20 oraz blokowo,
w zależności od aktualnie podejmowanych działań i przygotowań do wydarzenia

KOŁO HISTORYCZNE                    Historyk Land - animacje historyczne     z klocków Lego

Ewa Włodarczak

Czwartek 15.40-16.25

KOŁO PLASTYCZNE.                         ,,Mały artysta"

Anna Cendrowicz

Czwartek 13:50-14:35

KOŁO PRZYRODNICZO-HISTORYCZNE "Paź królowej"

Magdalena Kulka, Paulina Ratajska, Monika Scelina

Wybrane soboty w wymiarze jednej soboty w miesiącu

SZKOLNE KOŁO JEŹDZIECKIE

Ewelina Żołna

 

KOŁO ARCHEOLOGICZNE

Ewa Włodarczak

Piątek 14:45-15:30

KOŁO INFORMATYCZNE Rafał Kanowski Wtorek 13.55-14.40, klasy 1-3;       środa 14.50-15.25 klasy 4-8

 

    Szkoła Podstawowa im. Lady Sue Ryder
    Osiedle Kaptarz 40
    32-005 Niepołomice
    tel. 570 455 075

    e-mail: szkola@sueryder.pl
    www.szkola.sueryder.pl

    Godziny lekcyjne

    • 1. 08:00 - 08:45
    • 2. 08:55 - 09:40
    • 3. 09:50 - 10:35
    • 4. 10:45 -11:30
    • 5. 11:50 - 12:35
    • 6. 12:55 - 13:40
    • 7. 13:55 - 14:40
    • 8. 14:50 - 15:35
    • 9. 15:45 - 16:30
    • 10. 16:40 - 17:25