8B

Wychowawca: Magdalena Nosal

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

NrPoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1
08:00 - 08:45
Nauczyciel: Anna Ptak, Dorota Kulczycka
Sala: Sala językowa
08:00 - 08:45
Nauczyciel: Paweł Góralczyk
Sala: Sala 12
08:00 - 09:40
Nauczyciel: Magdalena Nosal
Sala: Sala 11
08:00 - 08:45
Nauczyciel: Paweł Góralczyk
Sala: Sala 8
08:00 - 08:45
Nauczyciel: Magdalena Nosal
Sala: Sala 12
2
08:55 - 09:40
Nauczyciel: Magdalena Nosal
Sala: Sala 12
08:55 - 09:40
Nauczyciel: Marcin Słoczyński
Sala: Sala 12
08:55 - 09:40
Nauczyciel: Magdalena Nosal
Sala: Sala 11
08:55 - 09:40
Nauczyciel: Andrzej Gąsłowski
Sala: Sala 10
3
09:50 - 10:35
Nauczyciel: Renata Madej
Sala: Sala 9
09:50 - 10:35
Nauczyciel: Magdalena Nosal
Sala: Sala 9
09:50 - 10:35
Nauczyciel: Anna Ptak, Dorota Kulczycka
Sala: Sala językowa
09:50 - 10:35
Nauczyciel: Renata Madej
Sala: Sala 9
09:50 - 10:35
Nauczyciel: Marcin Słoczyński
Sala: Sala 12
4
10:45 - 11:30
Nauczyciel: Ilona Struzik
Sala: Sala 11
10:45 - 11:30
Nauczyciel: Andrzej Gąsłowski
Sala: Sala 10
10:45 - 11:30
Nauczyciel: Paweł Góralczyk
Sala: Sala 10
10:45 - 11:30
Nauczyciel: Krzysztof Świętek
Sala: Biblioteka
10:45 - 11:30
Nauczyciel: Rafał Kanowski
Sala: Sala komputerowa
10:45 - 11:30
Nauczyciel: Paweł Góralczyk
Sala: Sala 8
5
11:50 - 13:40
Nauczyciel: Paweł Czyż, Rafał Porębski
Sala: Sala gimnastyczna
11:50 - 13:40
Nauczyciel: Dominika Nosal
Sala: Biblioteka
11:50 - 12:35
Nauczyciel: Grzegorz Białas
Sala: Sala komputerowa
11:50 - 13:40
Nauczyciel: Paweł Czyż, Rafał Porębski
Sala: Sala gimnastyczna
11:50 - 12:35
Nauczyciel: Marcin Słoczyński
Sala: Sala 12
6
12:55 - 13:40
Nauczyciel: Marcin Słoczyński
Sala: Sala 11
12:55 - 13:40
Nauczyciel: Anna Ptak, Dorota Kulczycka
Sala: Sala językowa
7
13:55 - 15:35
Nauczyciel: Anna Marzec
Sala: Sala 10
13:55 - 15:35
Nauczyciel: Dominika Nosal
Sala: Sala 9
13:55 - 14:40
Nauczyciel: Ks. Marek Figiel
Sala: Sala 7
13:55 - 14:40
Nauczyciel: Michał Dziedzic
Sala: Sala 10
13:55 - 14:40
Nauczyciel: Magdalena Nosal
Sala: Sala 12
8
14:50 - 15:35
Nauczyciel: Ks. Marek Figiel
Sala: Sala 12
9
15:45 - 16:30
Nauczyciel: Agnieszka Krzyżańska–Duś
Sala: Sala 11
10
16:40 - 17:25
Nauczyciel: Nina Niepomniaszczij
Sala: Basen

Szkoła Podstawowa im. Lady Sue Ryder
Osiedle Kaptarz 40
32-005 Niepołomice
tel. 570 455 075

e-mail: [email protected]
www.szkola.sueryder.pl

Godziny lekcyjne

  • 1. 08:00 - 08:45
  • 2. 08:55 - 09:40
  • 3. 09:50 - 10:35
  • 4. 10:45 -11:30
  • 5. 11:50 - 12:35
  • 6. 12:55 - 13:40
  • 7. 13:55 - 14:40
  • 8. 14:50 - 15:35
  • 9. 15:45 - 16:30
  • 10. 16:40 - 17:25