4A

Wychowawca: Paweł Góralczyk

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

NrPoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1
Przyroda
08:00 - 08:45
Nauczyciel: Ilona Struzik
Sala: Sala 9
Basen
08:00 - 08:45
Nauczyciel: Rafał Porębski, Zbigniew Bożek
Sala: Basen
Matematyka
08:00 - 08:45
Nauczyciel: Paweł Góralczyk
Sala: Sala 8
Język angielski
08:00 - 08:45
Nauczyciel: Anna Ptak, Elżbieta Wąs
Sala: Sala językowa
Plastyka
08:00 - 08:45
Nauczyciel: Iwona Kuś-Donatowicz
Sala: Sala 7
2
Muzyka
08:55 - 09:40
Nauczyciel: MCDIS
Sala: Pokój nauczycielski
Język polski
08:55 - 10:35
Nauczyciel: Monika Sandecka
Sala: Sala 7
Matematyka
08:55 - 09:40
Nauczyciel: Paweł Góralczyk
Sala: Sala 8
Religia
08:55 - 09:40
Nauczyciel: J. Jastrzębski
Sala: Sala komputerowa
3
Język angielski
09:50 - 10:35
Nauczyciel: Anna Ptak, Elżbieta Wąs
Sala: Sala językowa
WF
09:50 - 11:30
Nauczyciel: Rafał Porębski
Sala: Sala gimnastyczna
Język polski
09:50 - 10:35
Nauczyciel: Monika Sandecka
Sala: Sala 6
Przyroda
09:50 - 10:35
Nauczyciel: Ilona Struzik
Sala: Sala 10
4
Matematyka
10:45 - 11:30
Nauczyciel: Paweł Góralczyk
Sala: Sala 8
Historia
10:45 - 11:30
Nauczyciel: Ewa Włodarczak
Sala: Sala 12
Religia
10:45 - 11:30
Nauczyciel: J. Jastrzębski
Sala: Sala 6
Godzina wychowawcza
10:45 - 11:30
Nauczyciel: Paweł Góralczyk
Sala: Sala 8
5
WF
11:50 - 13:40
Nauczyciel: Szymon Rudzik, Rafał Porębski
Sala: Sala gimnastyczna
Matematyka
11:50 - 12:35
Nauczyciel: Paweł Góralczyk
Sala: Sala 8
WF
11:50 - 13:40
Nauczyciel: Szymon Rudzik, Rafał Porębski
Sala: Sala gimnastyczna
Informatyka
11:50 - 12:35
Nauczyciel: Rafał Kanowski, Krzysztof Świętek
Sala: Sala komputerowa
Język angielski
11:50 - 12:35
Nauczyciel: Anna Ptak, Elżbieta Wąs
Sala: Sala językowa
6
Język polski
12:55 - 13:40
Nauczyciel: Monika Sandecka
Sala: Sala 5
WF
12:55 - 14:40
Nauczyciel: Szymon Rudzik, Rafał Porębski
Sala: Sala gimnastyczna
Język polski
12:55 - 13:40
Nauczyciel: Monika Sandecka
Sala: Sala 1
7
Technika
13:55 - 14:40
Nauczyciel: Andrzej Gąsłowski
Sala: Sala 5
Wychowanie do życia w rodzinie
13:55 - 14:40
Nauczyciel: Renata Porębska
Sala: Sala 10
WF
13:55 - 15:35
Nauczyciel: Rafał Porębski
Sala: Sala gimnastyczna
8
Etyka
14:50 - 15:35
Nauczyciel: Agnieszka Krzyżańska–Duś
Sala: Sala 7
9
10

Szkoła Podstawowa im. Lady Sue Ryder
Osiedle Kaptarz 40
32-005 Niepołomice
tel. 570 455 075

e-mail: szkola@sueryder.pl
www.szkola.sueryder.pl

Godziny lekcyjne

  • 1. 08:00 - 08:45
  • 2. 08:55 - 09:40
  • 3. 09:50 - 10:35
  • 4. 10:45 -11:30
  • 5. 11:50 - 12:35
  • 6. 12:55 - 13:40
  • 7. 13:55 - 14:40
  • 8. 14:50 - 15:35
  • 9. 15:45 - 16:30
  • 10. 16:40 - 17:25