4C

Wychowawca: Ilona Struzik

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

NrPoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1
Muzyka
08:00 - 08:45
Nauczyciel: MCDIS
Sala: Pokój nauczycielski
Przyroda
08:00 - 08:45
Nauczyciel: Ilona Struzik
Sala: Sala 9
Godzina wychowawcza
08:00 - 08:45
Nauczyciel: Ilona Struzik
Sala: Sala 10
Przyroda
08:00 - 08:45
Nauczyciel: Ilona Struzik
Sala: Sala 10
2
Plastyka chłopcy
08:55 - 09:40
Nauczyciel: Iwona Kuś-Donatowicz
Sala: Sala 7
WF dziewczynki
08:55 - 10:35
Nauczyciel: Mateusz Śrutowski
Sala: Sala gimnastyczna
Technika
08:55 - 09:40
Nauczyciel: Andrzej Gąsłowski
Sala: Sala 10
Basen
08:55 - 09:40
Matematyka
08:55 - 10:35
Nauczyciel: Renata Madej
Sala: Sala 4
Historia
08:55 - 09:40
Nauczyciel: Ewa Włodarczak
Sala: Sala 1
3
Informatyka chłopcy
09:50 - 10:35
Nauczyciel: Rafał Kanowski, Krzysztof Świętek
Sala: Sala komputerowa
Matematyka
09:50 - 10:35
Nauczyciel: Renata Madej
Sala: Sala 14
Religia chłopcy
09:50 - 10:35
Nauczyciel: J. Jastrzębski
Sala: Pokój nauczycielski
WF dziewczynki
09:50 - 11:30
Nauczyciel: Mateusz Śrutowski
Sala: Sala gimnastyczna
4
WF chłopcy
10:45 - 12:35
Nauczyciel: Zbigniew Bożek
Sala: Sala gimnastyczna
Plastyka dziewczynki
10:45 - 11:30
Nauczyciel: Iwona Kuś-Donatowicz
Sala: Sala 7
Język polski
10:45 - 12:35
Nauczyciel: Agnieszka Krzyżańska–Duś
Sala: Sala 11
Matematyka
10:45 - 11:30
Nauczyciel: Renata Madej
Sala: Sala 6
Język angielski
10:45 - 12:35
Nauczyciel: Dorota Kulczycka, Anna Ptak
Sala: Sala językowa
Religia chłopcy
10:45 - 11:30
Nauczyciel: J. Jastrzębski
Sala: Sala 3
5
Informatyka dziewczynki
11:50 - 12:35
Nauczyciel: Rafał Kanowski, Krzysztof Świętek
Sala: Sala komputerowa
Język angielski
11:50 - 12:35
Nauczyciel: Dorota Kulczycka, Anna Ptak
Sala: Sala językowa
WF chłopcy
11:50 - 13:40
Nauczyciel: Zbigniew Bożek
Sala: Sala gimnastyczna
Religia dziewczynki
11:50 - 12:35
Nauczyciel: J. Jastrzębski
Sala: Sala 3
6
Język polski
12:55 - 13:40
Nauczyciel: Agnieszka Krzyżańska–Duś
Sala: Sala 7
Język polski
12:55 - 14:40
Nauczyciel: Agnieszka Krzyżańska–Duś
Sala: Sala 7
Wychowanie do życia w rodzinie
12:55 - 13:40
Nauczyciel: Renata Porębska
Sala: Sala 11
Religia dziewczynki
12:55 - 13:40
Nauczyciel: J. Jastrzębski
Sala: Sala 2
7
8
Etyka
14:50 - 15:35
Nauczyciel: Agnieszka Krzyżańska–Duś
Sala: Sala 7
9
10

Szkoła Podstawowa im. Lady Sue Ryder
Osiedle Kaptarz 40
32-005 Niepołomice
tel. 570 455 075

e-mail: szkola@sueryder.pl
www.szkola.sueryder.pl

Godziny lekcyjne

  • 1. 08:00 - 08:45
  • 2. 08:55 - 09:40
  • 3. 09:50 - 10:35
  • 4. 10:45 -11:30
  • 5. 11:50 - 12:35
  • 6. 12:55 - 13:40
  • 7. 13:55 - 14:40
  • 8. 14:50 - 15:35
  • 9. 15:45 - 16:30
  • 10. 16:40 - 17:25