5A

Wychowawca: Elżbieta Wąs

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

NrPoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1
Basen
08:00 - 08:45
Nauczyciel: Nina Niepomniaszczij, Zbigniew Bożek
Sala: Basen
WF
08:00 - 09:40
Nauczyciel: Mateusz Śrutowski, Magdalena Barabasz, Szymon Rudzik
Sala: Sala gimnastyczna
Wychowanie do życia w rodzinie
08:00 - 08:45
Nauczyciel: Renata Porębska
Sala: Sala 5
Matematyka
08:00 - 08:45
Nauczyciel: Renata Madej
Sala: Sala 7
WF
08:00 - 09:40
Nauczyciel: Mateusz Śrutowski
Sala: Sala gimnastyczna
2
Informatyka
08:55 - 09:40
Nauczyciel: Rafał Kanowski, Krzysztof Świętek
Sala: Sala komputerowa
Godzina wychowawcza
08:55 - 09:40
Nauczyciel: Elżbieta Wąs
Sala: Sala 7
3
Historia
09:50 - 10:35
Nauczyciel: Ewa Włodarczak
Sala: Sala 12
Język angielski
09:50 - 10:35
Nauczyciel: Natalia Tyndel, Elżbieta Wąs
Sala: Sala językowa
Historia
09:50 - 10:35
Nauczyciel: Ewa Włodarczak
Sala: Sala 12
Język polski
09:50 - 10:35
Nauczyciel: Alicja Włodarczyk
Sala: Sala 7
Język angielski
09:50 - 10:35
Nauczyciel: Natalia Tyndel, Elżbieta Wąs
Sala: Sala językowa
4
Muzyka
10:45 - 11:30
Nauczyciel: MCDIS
Sala: Pokój nauczycielski
Biologia
10:45 - 11:30
Nauczyciel: Ilona Struzik
Sala: Sala 9
Język polski
10:45 - 12:35
Nauczyciel: Alicja Włodarczyk
Sala: Sala 11
WF
10:45 - 12:35
Nauczyciel: Mateusz Śrutowski
Sala: Sala gimnastyczna
Język polski
10:45 - 11:30
Nauczyciel: Alicja Włodarczyk
Sala: Sala 11
5
Język angielski
11:50 - 12:35
Nauczyciel: Natalia Tyndel, Elżbieta Wąs
Sala: Sala językowa
Geografia
11:50 - 12:35
Nauczyciel: Michał Dziedzic
Sala: Sala 1
Matematyka
11:50 - 13:40
Nauczyciel: Renata Madej
Sala: Sala 5
6
Język polski
12:55 - 13:40
Nauczyciel: Alicja Włodarczyk
Sala: Sala 11
Technika
12:55 - 13:40
Nauczyciel: Andrzej Gąsłowski
Sala: Sala 5
Matematyka
12:55 - 13:40
Nauczyciel: Renata Madej
Sala: Sala 8
Religia
12:55 - 13:40
Nauczyciel: J. Jastrzębski
Sala: Sala 12
7
WF
13:55 - 15:35
Nauczyciel: Mateusz Śrutowski, Magdalena Barabasz, Szymon Rudzik
Sala: Sala gimnastyczna
Plastyka
13:55 - 14:40
Nauczyciel: Iwona Kuś-Donatowicz
Sala: Sala 7
WF
13:55 - 15:35
Nauczyciel: Mateusz Śrutowski, Magdalena Barabasz, Szymon Rudzik
Sala: Sala gimnastyczna
8
9
10

Szkoła Podstawowa im. Lady Sue Ryder
Osiedle Kaptarz 40
32-005 Niepołomice
tel. 570 455 075

e-mail: szkola@sueryder.pl
www.szkola.sueryder.pl

Godziny lekcyjne

  • 1. 08:00 - 08:45
  • 2. 08:55 - 09:40
  • 3. 09:50 - 10:35
  • 4. 10:45 -11:30
  • 5. 11:50 - 12:35
  • 6. 12:55 - 13:40
  • 7. 13:55 - 14:40
  • 8. 14:50 - 15:35
  • 9. 15:45 - 16:30
  • 10. 16:40 - 17:25