5C

Wychowawca: Renata Madej

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

NrPoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1
Język angielski
08:00 - 08:45
Nauczyciel: Dorota Kulczycka, Elżbieta Wąs
Sala: Sala językowa
Matematyka
08:00 - 08:45
Nauczyciel: Renata Madej
Sala: Sala 10
Matematyka
08:00 - 08:45
Nauczyciel: Renata Madej
Sala: Sala 4
2
Basen
08:55 - 09:40
Nauczyciel: Nina Niepomniaszczij, Zbigniew Bożek
Sala: Basen
Geografia
08:55 - 09:40
Nauczyciel: Michał Dziedzic
Sala: Sala 9
Język polski
08:55 - 09:40
Nauczyciel: Alicja Włodarczyk
Sala: Sala 12
Język polski
08:55 - 09:40
Nauczyciel: Alicja Włodarczyk
Sala: Sala 11
Język polski
08:55 - 10:35
Nauczyciel: Alicja Włodarczyk
Sala: Sala 4
3
Informatyka chłopcy
09:50 - 10:35
Nauczyciel: Rafał Kanowski, Krzysztof Świętek
Sala: Sala komputerowa
WF dziewczynki
09:50 - 11:30
Nauczyciel: Zbigniew Bożek, Mateusz Śrutowski
Sala: Sala gimnastyczna
Język angielski
09:50 - 10:35
Nauczyciel: Dorota Kulczycka
Sala: Sala 6
Język angielski
09:50 - 10:35
Nauczyciel: Elżbieta Wąs
Sala: Pokój nauczycielski
Technika
09:50 - 10:35
Nauczyciel: Andrzej Gąsłowski
Sala: Sala 5
4
Matematyka
10:45 - 11:30
Nauczyciel: Renata Madej
Sala: Sala 10
Plastyka chłopcy
10:45 - 11:30
Nauczyciel: Iwona Kuś-Donatowicz
Sala: Sala 7
Biologia
10:45 - 11:30
Nauczyciel: Ilona Struzik
Sala: Sala 9
Matematyka
10:45 - 11:30
Nauczyciel: Renata Madej
Sala: Sala 8
Godzina wychowawcza
10:45 - 11:30
Nauczyciel: Renata Madej
Sala: Pokój nauczycielski
5
Muzyka
11:50 - 12:35
Nauczyciel: MCDIS
Sala: Sala gimnastyczna
Plastyka dziewczynki
11:50 - 12:35
Nauczyciel: Iwona Kuś-Donatowicz
Sala: Sala 7
WF chłopcy
11:50 - 13:40
Nauczyciel: Zbigniew Bożek
Sala: Sala gimnastyczna
Historia
11:50 - 12:35
Nauczyciel: Ewa Włodarczak
Sala: Sala 3
WF chłopcy
11:50 - 13:40
Nauczyciel: Zbigniew Bożek
Sala: Sala gimnastyczna
Religia dziewczynki
11:50 - 12:35
Nauczyciel: J. Jastrzębski
Sala: Sala 9
Historia
11:50 - 12:35
Nauczyciel: Ewa Włodarczak
Sala: Sala 12
6
Język angielski
12:55 - 13:40
Nauczyciel: Dorota Kulczycka, Elżbieta Wąs
Sala: Sala językowa
WDŻ dziewczynki
12:55 - 13:40
Nauczyciel: Renata Porębska
Sala: Sala 1
Informatyka dziewczynki
12:55 - 13:40
Nauczyciel: Rafał Kanowski, Krzysztof Świętek
Sala: Sala komputerowa
WF chłopcy
11:50 - 13:40
Nauczyciel: Zbigniew Bożek
Sala: Sala gimnastyczna
7
Język polski
13:55 - 14:40
Nauczyciel: Alicja Włodarczyk
Sala: Sala 11
WF dziewczynki
13:55 - 15:35
Nauczyciel: Zbigniew Bożek, Mateusz Śrutowski
Sala: Sala gimnastyczna
Religia chłopcy
13:55 - 14:40
Nauczyciel: J. Jastrzębski
Sala: Sala 12
8
Etyka
14:50 - 15:35
Nauczyciel: Agnieszka Krzyżańska–Duś
Sala: Sala 7
WDŻ chłopcy
14:50 - 15:35
Nauczyciel: Renata Porębska
Sala: Sala 7
9
10

Szkoła Podstawowa im. Lady Sue Ryder
Osiedle Kaptarz 40
32-005 Niepołomice
tel. 570 455 075

e-mail: szkola@sueryder.pl
www.szkola.sueryder.pl

Godziny lekcyjne

  • 1. 08:00 - 08:45
  • 2. 08:55 - 09:40
  • 3. 09:50 - 10:35
  • 4. 10:45 -11:30
  • 5. 11:50 - 12:35
  • 6. 12:55 - 13:40
  • 7. 13:55 - 14:40
  • 8. 14:50 - 15:35
  • 9. 15:45 - 16:30
  • 10. 16:40 - 17:25