6A

Wychowawca: Ewa Włodarczak

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

NrPoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1
Basen
08:00 - 08:45
Nauczyciel: Nina Niepomniaszczij, Zbigniew Bożek
Sala: Basen
WF
08:00 - 09:40
Nauczyciel: Mateusz Śrutowski, Magdalena Barabasz, Szymon Rudzik
Sala: Sala gimnastyczna
Język polski
08:00 - 09:40
Nauczyciel: Agnieszka Krzyżańska–Duś
Sala: Sala 11
WDŻ dziewczynki
08:00 - 08:45
Nauczyciel: Renata Porębska
Sala: Sala 12
WF chłopcy
08:00 - 09:40
Nauczyciel: Paweł Czyż
Sala: Sala gimnastyczna
WF dziewczynki
08:00 - 09:40
Nauczyciel: Paweł Czyż
Sala: Sala gimnastyczna
WDŻ chłopcy
08:00 - 08:45
Nauczyciel: Renata Porębska
Sala: Sala 1
2
Religia dziewczynki
08:55 - 09:40
Nauczyciel: J. Jastrzębski
Sala: Sala komputerowa
Plastyka chłopcy
08:55 - 09:40
Nauczyciel: Iwona Kuś-Donatowicz
Sala: Sala 7
3
Muzyka
09:50 - 10:35
Nauczyciel: MCDIS
Sala: Sala gimnastyczna
Język polski
09:50 - 10:35
Nauczyciel: Agnieszka Krzyżańska–Duś
Sala: Sala 7
Matematyka
09:50 - 10:35
Nauczyciel: Renata Madej
Sala: Sala 11
WF dziewczynki
09:50 - 11:30
Nauczyciel: Paweł Czyż
Sala: Sala gimnastyczna
Religia chłopcy
09:50 - 10:35
Nauczyciel: J. Jastrzębski
Sala: Sala 12
WF chłopcy
09:50 - 11:30
Nauczyciel: Paweł Czyż
Sala: Sala gimnastyczna
Plastyka dziewczynki
09:50 - 10:35
Nauczyciel: Iwona Kuś-Donatowicz
Sala: Sala 7
4
Język angielski
10:45 - 11:30
Nauczyciel: Dorota Kulczycka, Elżbieta Wąs
Sala: Sala językowa
Historia
10:45 - 11:30
Nauczyciel: Ewa Włodarczak
Sala: Sala 12
Język angielski
10:45 - 11:30
Nauczyciel: Dorota Kulczycka, Elżbieta Wąs
Sala: Sala językowa
Informatyka chłopcy
10:45 - 11:30
Nauczyciel: Rafał Kanowski, Krzysztof Świętek
Sala: Sala komputerowa
Informatyka dziewczynki
10:45 - 11:30
Nauczyciel: Rafał Kanowski, Krzysztof Świętek
Sala: Sala komputerowa
5
Język polski
11:50 - 12:35
Nauczyciel: Agnieszka Krzyżańska–Duś
Sala: Sala 11
Przyroda
11:50 - 12:35
Nauczyciel: Ilona Struzik
Sala: Sala 10
Przyroda
11:50 - 12:35
Nauczyciel: Ilona Struzik
Sala: Sala 9
Matematyka
11:50 - 12:35
Nauczyciel: Renata Madej
Sala: Sala 8
Język polski
11:50 - 12:35
Nauczyciel: Agnieszka Krzyżańska–Duś
Sala: Sala 8
6
Matematyka
12:55 - 13:40
Nauczyciel: Renata Madej
Sala: Sala 8
Matematyka
12:55 - 14:40
Nauczyciel: Renata Madej
Sala: Sala 10
Historia
12:55 - 13:40
Nauczyciel: Ewa Włodarczak
Sala: Sala 12
Język angielski
12:55 - 13:40
Nauczyciel: Dorota Kulczycka, Elżbieta Wąs
Sala: Sala językowa
Przyroda
12:55 - 13:40
Nauczyciel: Ilona Struzik
Sala: Sala 9
7
WF
13:55 - 15:35
Nauczyciel: Mateusz Śrutowski, Magdalena Barabasz, Szymon Rudzik
Sala: Sala gimnastyczna
WF
13:55 - 15:35
Nauczyciel: Mateusz Śrutowski, Magdalena Barabasz, Szymon Rudzik
Sala: Sala gimnastyczna
Język polski
13:55 - 14:40
Nauczyciel: Agnieszka Krzyżańska–Duś
Sala: Sala 11
Technika
13:55 - 14:40
Nauczyciel: Andrzej Gąsłowski
Sala: Sala 10
8
Godzina wychowawcza
14:50 - 15:35
Sala: Sala 12
9
Etyka
15:45 - 16:30
Nauczyciel: Agnieszka Krzyżańska–Duś
Sala: Sala 7
10

Szkoła Podstawowa im. Lady Sue Ryder
Osiedle Kaptarz 40
32-005 Niepołomice
tel. 570 455 075

e-mail: szkola@sueryder.pl
www.szkola.sueryder.pl

Godziny lekcyjne

  • 1. 08:00 - 08:45
  • 2. 08:55 - 09:40
  • 3. 09:50 - 10:35
  • 4. 10:45 -11:30
  • 5. 11:50 - 12:35
  • 6. 12:55 - 13:40
  • 7. 13:55 - 14:40
  • 8. 14:50 - 15:35
  • 9. 15:45 - 16:30
  • 10. 16:40 - 17:25