Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

NrPoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1
08:00 - 08:45
Nauczyciel: Renata Madej
Sala: Sala 8
08:00 - 08:45
Nauczyciel: Renata Madej
Sala: Sala 8
08:00 - 08:45
Nauczyciel: Renata Madej
Sala: Sala 8
08:00 - 08:45
Nauczyciel: Ewa Włodarczak
Sala: Sala 12
08:00 - 08:45
Nauczyciel: Renata Madej
Sala: Sala 7
2
08:55 - 09:40
Nauczyciel: Karolina Rutowska
Sala: Pokój nauczycielski
08:55 - 09:40
Nauczyciel: Andrzej Gąsłowski
Sala: Sala 10
08:55 - 09:40
Nauczyciel: Natalia Tyndel-Zamora, Dorota Kulczycka
Sala: Sala językowa
08:55 - 09:40
Nauczyciel: Natalia Tyndel-Zamora, Dorota Kulczycka
Sala: Sala językowa
08:55 - 09:40
Nauczyciel: Ilona Struzik
Sala: Sala 9
3
09:50 - 10:35
Nauczyciel: Ewa Włodarczak
Sala: Sala 12
09:50 - 11:30
Nauczyciel: Agnieszka Krzyżańska–Duś
Sala: Sala 11
09:50 - 10:35
Nauczyciel: Agnieszka Krzyżańska–Duś
Sala: Sala 10
09:50 - 10:35
Nauczyciel: Agnieszka Krzyżańska–Duś
Sala: Sala 11
09:50 - 10:35
Nauczyciel: Agnieszka Krzyżańska–Duś
Sala: Czytelnia
4
10:45 - 11:30
Nauczyciel: Natalia Tyndel-Zamora, Dorota Kulczycka
Sala: Sala językowa
10:45 - 11:30
Nauczyciel: Michał Dziedzic
Sala: Sala 9
10:45 - 11:30
Nauczyciel: Renata Madej
Sala: Sala 9
10:45 - 11:30
Nauczyciel: Andrzej Gąsłowski
Sala: Sala 10
5
11:50 - 13:40
Nauczyciel: Anna Marzec
Sala: Pokój nauczycielski
11:50 - 13:40
Nauczyciel: Dominika Nosal
Sala: Biblioteka
11:50 - 12:35
Nauczyciel: Renata Madej
Sala: Sala 9
11:50 - 12:35
Nauczyciel: Ilona Struzik
Sala: Sala 9
11:50 - 12:35
Nauczyciel: Renata Madej
Sala: Sala 10
11:50 - 12:35
Nauczyciel: Agnieszka Krzyżańska–Duś
Sala: Sala 10
6
11:50 - 13:40
Nauczyciel: Alicja Włodarczyk
Sala: Czytelnia
11:50 - 13:40
Nauczyciel: Dominika Nosal
Sala: Biblioteka
12:55 - 13:40
Nauczyciel: Iwona Kuś-Donatowicz
Sala: Sala 7
12:55 - 13:40
Nauczyciel: Rafał Kanowski
Sala: Sala komputerowa
12:55 - 13:40
Nauczyciel: Michał Dziedzic
Sala: Sala 10
7
13:55 - 15:35
Nauczyciel: Paweł Czyż, Zbigniew Bożek
Sala: Sala gimnastyczna
13:55 - 14:40
Nauczyciel: Ks. Marek Figiel
Sala: Sala 10
13:55 - 15:35
Nauczyciel: Paweł Czyż, Zbigniew Bożek
Sala: Sala gimnastyczna
13:55 - 14:40
Nauczyciel: Ks. Marek Figiel
Sala: Sala 10
8
9
15:45 - 16:30
Nauczyciel: Agnieszka Krzyżańska–Duś
Sala: Sala 11
10
16:40 - 17:25
Nauczyciel: Nina Niepomniaszczij
Sala: Basen

Szkoła Podstawowa im. Lady Sue Ryder
Osiedle Kaptarz 40
32-005 Niepołomice
tel. 570 455 075

e-mail: [email protected]
www.szkola.sueryder.pl

Godziny lekcyjne

  • 1. 08:00 - 08:45
  • 2. 08:55 - 09:40
  • 3. 09:50 - 10:35
  • 4. 10:45 -11:30
  • 5. 11:50 - 12:35
  • 6. 12:55 - 13:40
  • 7. 13:55 - 14:40
  • 8. 14:50 - 15:35
  • 9. 15:45 - 16:30
  • 10. 16:40 - 17:25