7A

Wychowawca: Dorota Kulczycka

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

NrPoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1
Matematyka
08:00 - 09:40
Nauczyciel: Ewa Wyciszczok
Sala: Sala 8
Niemiecki
08:00 - 09:40
Nauczyciel: Anna Marzec
Sala: Sala 7
Hiszpański
08:00 - 09:40
Nauczyciel: Ewelina Grudzińska
Sala: Sala 8
Basen
08:00 - 08:45
WF
08:00 - 09:40
Nauczyciel: Szymon Rudzik, Grzegorz Białas
Sala: Sala gimnastyczna
Biologia
08:00 - 08:45
Nauczyciel: Izabela Szot
Sala: Sala 9
2
Język angielski
08:55 - 09:40
Nauczyciel: Anna Ptak, Dorota Kulczycka
Sala: Sala językowa
3
Plastyka dziewczynki
09:50 - 10:35
Nauczyciel: Iwona Kuś-Donatowicz
Sala: Sala 7
WF chłopcy
09:50 - 11:30
Nauczyciel: Paweł Czyż
Sala: Sala gimnastyczna
Geografia
09:50 - 10:35
Nauczyciel: Michał Dziedzic
Sala: Sala 8
WF dziewczynki
09:50 - 11:30
Nauczyciel: Paweł Czyż
Sala: Sala gimnastyczna
Informatyka chłopcy
09:50 - 10:35
Nauczyciel: Rafał Kanowski, Krzysztof Świętek
Sala: Sala komputerowa
Chemia
09:50 - 10:35
Nauczyciel: Izabela Szot
Sala: Sala 9
Historia
09:50 - 10:35
Nauczyciel: Ewa Włodarczak
Sala: Sala 12
4
Muzyka dz.
10:45 - 11:30
Nauczyciel: MCDIS
Sala: Sala gimnastyczna
Język polski
10:45 - 11:30
Nauczyciel: Alicja Włodarczyk
Sala: Sala 11
Religia chłopcy
10:45 - 11:30
Nauczyciel: J. Jastrzębski
Sala: Sala komputerowa
Język polski
10:45 - 12:35
Nauczyciel: Alicja Włodarczyk
Sala: Sala 11
Geografia
10:45 - 11:30
Nauczyciel: Michał Dziedzic
Sala: Sala 10
5
WF dziewczynki
11:50 - 13:40
Nauczyciel: Paweł Czyż
Sala: Sala gimnastyczna
Plastyka chłopcy
11:50 - 12:35
Nauczyciel: Iwona Kuś-Donatowicz
Sala: Sala 7
Język angielski
11:50 - 13:40
Nauczyciel: Anna Ptak, Dorota Kulczycka
Sala: Sala językowa
WF chłopcy
11:50 - 13:40
Nauczyciel: Paweł Czyż
Sala: Sala gimnastyczna
Informatyka dziewczynki
11:50 - 12:35
Nauczyciel: Rafał Kanowski, Krzysztof Świętek
Sala: Sala komputerowa
Język polski
11:50 - 12:35
Nauczyciel: Alicja Włodarczyk
Sala: Sala 11
6
Muzyka ch.
12:55 - 13:40
Nauczyciel: MCDIS
Sala: Pokój nauczycielski
Religia dziewczynki
12:55 - 13:40
Nauczyciel: J. Jastrzębski
Sala: Sala komputerowa
Fizyka
12:55 - 13:40
Nauczyciel: Andrzej Gąsłowski
Sala: Sala 10
Matematyka
12:55 - 14:40
Nauczyciel: Ewa Wyciszczok
Sala: Sala 7
7
Fizyka
13:55 - 14:40
Nauczyciel: Andrzej Gąsłowski
Sala: Sala 10
Chemia
13:55 - 14:40
Nauczyciel: Izabela Szot
Sala: Sala 9
Biologia
13:55 - 14:40
Nauczyciel: Izabela Szot
Sala: Sala 9
Historia
13:55 - 14:40
Nauczyciel: Ewa Włodarczak
Sala: Sala 12
8
Język polski
14:50 - 15:35
Nauczyciel: Alicja Włodarczyk
Sala: Sala 11
WF
14:50 - 16:30
Nauczyciel: Szymon Rudzik, Grzegorz Białas
Sala: Sala gimnastyczna
Matematyka
14:50 - 15:35
Nauczyciel: Ewa Wyciszczok
Sala: Sala 10
Godzina wychowawcza
14:50 - 15:35
Nauczyciel: Dorota Kulczycka
Sala: Sala 8
WF
14:50 - 16:30
Nauczyciel: Szymon Rudzik, Grzegorz Białas
Sala: Sala gimnastyczna
9
Etyka
15:45 - 16:30
Nauczyciel: Agnieszka Krzyżańska–Duś
Sala: Sala 7
10

Szkoła Podstawowa im. Lady Sue Ryder
Osiedle Kaptarz 40
32-005 Niepołomice
tel. 570 455 075

e-mail: szkola@sueryder.pl
www.szkola.sueryder.pl

Godziny lekcyjne

  • 1. 08:00 - 08:45
  • 2. 08:55 - 09:40
  • 3. 09:50 - 10:35
  • 4. 10:45 -11:30
  • 5. 11:50 - 12:35
  • 6. 12:55 - 13:40
  • 7. 13:55 - 14:40
  • 8. 14:50 - 15:35
  • 9. 15:45 - 16:30
  • 10. 16:40 - 17:25