8A

Wychowawca: Dorota Kulczycka

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

NrPoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1
08:00 - 09:40
Nauczyciel: Alicja Włodarczyk
Sala: Sala 11
08:00 - 08:45
Nauczyciel: Marcin Słoczyński
Sala: Pokój nauczycielski
08:00 - 09:40
Nauczyciel: Paweł Czyż, Grzegorz Białas, Szymon Rudzik
Sala: Sala gimnastyczna
08:00 - 08:45
Nauczyciel: Alicja Włodarczyk
Sala: Sala 11
08:00 - 08:45
Nauczyciel: Andrzej Gąsłowski
Sala: Sala 10
2
08:55 - 09:40
Nauczyciel: Alicja Włodarczyk
Sala: Sala 11
08:55 - 09:40
Nauczyciel: Paweł Góralczyk
Sala: Sala 8
08:55 - 09:40
Nauczyciel: Paweł Góralczyk
Sala: Sala 8
3
09:50 - 10:35
Nauczyciel: Dorota Kulczycka, Anna Ptak
Sala: Sala językowa
09:50 - 10:35
Nauczyciel: Andrzej Gąsłowski
Sala: Sala 10
09:50 - 10:35
Nauczyciel: Alicja Włodarczyk
Sala: Sala 12
09:50 - 10:35
Nauczyciel: Rafał Kanowski
Sala: Sala komputerowa
09:50 - 10:35
Nauczyciel: Krzysztof Świętek
Sala: Biblioteka
09:50 - 10:35
Nauczyciel: Michał Dziedzic
Sala: Sala 11
4
10:45 - 11:30
Nauczyciel: Renata Madej
Sala: Sala 9
10:45 - 11:30
Nauczyciel: Ilona Struzik
Sala: Sala 8
10:45 - 11:30
Nauczyciel: Dorota Kulczycka
Sala: Sala komputerowa
10:45 - 11:30
Nauczyciel: Marcin Słoczyński
Sala: Sala 11
10:45 - 11:30
Nauczyciel: Marcin Słoczyński
Sala: Sala 12
5
11:50 - 13:40
Nauczyciel: Paweł Czyż, Rafał Porębski
Sala: Sala gimnastyczna
11:50 - 12:35
Nauczyciel: Paweł Góralczyk
Sala: Sala 8
11:50 - 12:35
Nauczyciel: Dorota Kulczycka, Anna Ptak
Sala: Sala językowa
11:50 - 13:40
Nauczyciel: Paweł Czyż, Rafał Porębski
Sala: Sala gimnastyczna
11:50 - 12:35
Nauczyciel: Alicja Włodarczyk
Sala: Sala 11
6
12:55 - 13:40
Nauczyciel: Marcin Słoczyński
Sala: Sala 12
12:55 - 13:40
Nauczyciel: Ks. Marek Figiel
Sala: Sala 7
12:55 - 13:40
Nauczyciel: Renata Madej
Sala: Sala 9
7
13:55 - 15:35
Nauczyciel: Anna Marzec
Sala: Sala 10
13:55 - 15:35
Nauczyciel: Dominika Nosal
Sala: Sala 9
13:55 - 15:35
Nauczyciel: Paweł Czyż, Grzegorz Białas, Szymon Rudzik
Sala: Sala gimnastyczna
13:55 - 14:40
Nauczyciel: Paweł Góralczyk
Sala: Sala 8
13:55 - 14:40
Nauczyciel: Grzegorz Białas
Sala: Sala 9
13:55 - 14:40
Nauczyciel: Dorota Kulczycka, Anna Ptak
Sala: Sala językowa
8
14:50 - 15:35
Nauczyciel: Ks. Marek Figiel
Sala: Sala 9
14:50 - 16:30
Nauczyciel: Paweł Czyż, Grzegorz Białas, Szymon Rudzik
Sala: Sala gimnastyczna
9
15:45 - 16:30
Nauczyciel: Agnieszka Krzyżańska–Duś
Sala: Sala 11
10
16:40 - 17:25
Nauczyciel: Nina Niepomniaszczij
Sala: Basen

Szkoła Podstawowa im. Lady Sue Ryder
Osiedle Kaptarz 40
32-005 Niepołomice
tel. 570 455 075

e-mail: [email protected]
www.szkola.sueryder.pl

Godziny lekcyjne

  • 1. 08:00 - 08:45
  • 2. 08:55 - 09:40
  • 3. 09:50 - 10:35
  • 4. 10:45 -11:30
  • 5. 11:50 - 12:35
  • 6. 12:55 - 13:40
  • 7. 13:55 - 14:40
  • 8. 14:50 - 15:35
  • 9. 15:45 - 16:30
  • 10. 16:40 - 17:25