7B

Wychowawca: Magdalena Nosal

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

NrPoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1
Język polski
08:00 - 09:40
Nauczyciel: Magdalena Nosal
Sala: Sala 11
Niemiecki
08:00 - 09:40
Nauczyciel: Anna Marzec
Sala: Sala 7
Język angielski
08:00 - 08:45
Nauczyciel: Anna Ptak, Dorota Kulczycka
Sala: Sala językowa
Matematyka
08:00 - 08:45
Nauczyciel: Paweł Góralczyk
Sala: Sala 8
Matematyka - zajęcia z dzieckiem zdolnym
08:00 - 08:45
Nauczyciel: Paweł Góralczyk
Sala: Sala 8
2
Biologia
08:55 - 09:40
Nauczyciel: Izabela Szot
Sala: Sala 9
Chemia
08:55 - 09:40
Nauczyciel: Izabela Szot
Sala: Sala 9
Matematyka
08:55 - 09:40
Nauczyciel: Paweł Góralczyk
Sala: Sala 8
3
Plastyka dziewczynki
09:50 - 10:35
Nauczyciel: Iwona Kuś-Donatowicz
Sala: Sala 7
WF chłopcy
09:50 - 11:30
Nauczyciel: Paweł Czyż
Sala: Sala gimnastyczna
Fizyka
09:50 - 10:35
Nauczyciel: Andrzej Gąsłowski
Sala: Sala 10
WF dziewczynki
09:50 - 11:30
Nauczyciel: Paweł Czyż
Sala: Sala gimnastyczna
Informatyka chłopcy
09:50 - 10:35
Nauczyciel: Rafał Kanowski, Krzysztof Świętek
Sala: Sala komputerowa
Geografia
09:50 - 10:35
Nauczyciel: Michał Dziedzic
Sala: Sala 7
Biologia
09:50 - 10:35
Nauczyciel: Izabela Szot
Sala: Sala 9
4
Muzyka dz.
10:45 - 11:30
Nauczyciel: MCDIS
Sala: Sala gimnastyczna
Geografia
10:45 - 11:30
Nauczyciel: Michał Dziedzic
Sala: Sala 8
Religia chłopcy
10:45 - 11:30
Nauczyciel: J. Jastrzębski
Sala: Sala komputerowa
Język polski
10:45 - 11:30
Nauczyciel: Magdalena Nosal
Sala: Sala 12
Historia
10:45 - 11:30
Nauczyciel: Ewa Włodarczak
Sala: Sala 12
5
WF dziewczynki
11:50 - 13:40
Nauczyciel: Paweł Czyż
Sala: Sala gimnastyczna
Plastyka chłopcy
11:50 - 12:35
Nauczyciel: Iwona Kuś-Donatowicz
Sala: Sala 7
Chemia
11:50 - 12:35
Nauczyciel: Izabela Szot
Sala: Sala 9
WF chłopcy
11:50 - 13:40
Nauczyciel: Paweł Czyż
Sala: Sala gimnastyczna
Informatyka dziewczynki
11:50 - 12:35
Nauczyciel: Rafał Kanowski, Krzysztof Świętek
Sala: Sala komputerowa
Fizyka
11:50 - 12:35
Nauczyciel: Andrzej Gąsłowski
Sala: Sala 10
Język polski
11:50 - 12:35
Nauczyciel: Magdalena Nosal
Sala: Sala 12
6
Muzyka ch.
12:55 - 13:40
Nauczyciel: MCDIS
Sala: Pokój nauczycielski
Historia
12:55 - 13:40
Nauczyciel: Ewa Włodarczak
Sala: Sala 12
Religia dziewczynki
12:55 - 13:40
Nauczyciel: J. Jastrzębski
Sala: Sala komputerowa
Godzina wychowawcza
12:55 - 13:40
Nauczyciel: Magdalena Nosal
Sala: Sala 8
7
Matematyka
13:55 - 14:40
Nauczyciel: Paweł Góralczyk
Sala: Sala 8
Język polski
13:55 - 14:40
Nauczyciel: Magdalena Nosal
Sala: Sala 11
Matematyka
13:55 - 14:40
Nauczyciel: Paweł Góralczyk
Sala: Sala 8
Język angielski
13:55 - 14:40
Nauczyciel: Anna Ptak, Dorota Kulczycka
Sala: Sala językowa
8
Język angielski
14:50 - 15:35
Nauczyciel: Anna Ptak, Dorota Kulczycka
Sala: Sala językowa
9
Etyka
15:45 - 16:30
Nauczyciel: Agnieszka Krzyżańska–Duś
Sala: Sala 7
10

Szkoła Podstawowa im. Lady Sue Ryder
Osiedle Kaptarz 40
32-005 Niepołomice
tel. 570 455 075

e-mail: szkola@sueryder.pl
www.szkola.sueryder.pl

Godziny lekcyjne

  • 1. 08:00 - 08:45
  • 2. 08:55 - 09:40
  • 3. 09:50 - 10:35
  • 4. 10:45 -11:30
  • 5. 11:50 - 12:35
  • 6. 12:55 - 13:40
  • 7. 13:55 - 14:40
  • 8. 14:50 - 15:35
  • 9. 15:45 - 16:30
  • 10. 16:40 - 17:25