8A

Wychowawca: Anna Ptak

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

NrPoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1
WF
08:00 - 09:40
Nauczyciel: Paweł Czyż
Sala: Sala gimnastyczna
Historia
08:00 - 08:45
Nauczyciel: Marcin Słoczyński
Sala: Sala 12
Basen
08:00 - 08:45
WF
08:00 - 09:40
Nauczyciel: Szymon Rudzik, Grzegorz Białas
Sala: Sala gimnastyczna
WF
08:00 - 09:40
Nauczyciel: Szymon Rudzik, Grzegorz Białas
Sala: Sala gimnastyczna
Niemiecki
08:00 - 08:45
Nauczyciel: Anna Marzec
Sala: Sala 1
Hiszpański
08:00 - 08:45
Nauczyciel: Ewelina Grudzińska
Sala: Sala 11
2
WOS
08:55 - 09:40
Nauczyciel: Magdalena Nosal
Sala: Sala 12
Chemia
08:55 - 09:40
Nauczyciel: Izabela Szot
Sala: Sala 9
3
Matematyka
09:50 - 10:35
Nauczyciel: Ewa Wyciszczok
Sala: Sala 8
Niemiecki
09:50 - 10:35
Nauczyciel: Anna Marzec
Sala: Sala 1
Hiszpański
09:50 - 10:35
Nauczyciel: Ewelina Grudzińska
Sala: Sala 11
Biologia
09:50 - 10:35
Nauczyciel: Izabela Szot
Sala: Sala 9
Informatyka
09:50 - 10:35
Nauczyciel: Rafał Kanowski
Sala: Sala komputerowa
Język polski
09:50 - 10:35
Nauczyciel: Magdalena Nosal
Sala: Sala 11
4
Historia
10:45 - 11:30
Nauczyciel: Marcin Słoczyński
Sala: Sala 12
Język angielski
10:45 - 11:30
Nauczyciel: Anna Ptak, Dorota Kulczycka
Sala: Sala językowa
Język polski
10:45 - 11:30
Nauczyciel: Magdalena Nosal
Sala: Sala 12
Fizyka
10:45 - 11:30
Nauczyciel: Andrzej Gąsłowski
Sala: Sala 10
Matematyka
10:45 - 11:30
Nauczyciel: Ewa Wyciszczok
Sala: Sala 7
5
Chemia
11:50 - 12:35
Nauczyciel: Izabela Szot
Sala: Sala 9
Język polski
11:50 - 13:40
Nauczyciel: Magdalena Nosal
Sala: Sala 11
Matematyka
11:50 - 13:40
Nauczyciel: Ewa Wyciszczok
Sala: Sala 10
Język polski
11:50 - 13:40
Nauczyciel: Magdalena Nosal
Sala: Sala 12
Matematyka - zajęcia z dzieckiem zdolnym
11:50 - 12:35
Nauczyciel: Ewa Wyciszczok
Sala: Sala 7
6
Fizyka
12:55 - 13:40
Nauczyciel: Andrzej Gąsłowski
Sala: Sala 10
Język angielski
12:55 - 13:40
Nauczyciel: Anna Ptak, Dorota Kulczycka
Sala: Sala językowa
7
Godzina wychowawcza
13:55 - 14:40
Nauczyciel: Anna Ptak
Sala: Sala 12
Geografia
13:55 - 14:40
Nauczyciel: Michał Dziedzic
Sala: Sala 12
WF
13:55 - 15:35
Nauczyciel: Paweł Czyż
Sala: Sala gimnastyczna
Język angielski
13:55 - 14:40
Nauczyciel: Anna Ptak, Dorota Kulczycka
Sala: Sala językowa
Edb
13:55 - 14:40
Nauczyciel: Grzegorz Białas
Sala: Sala 11
8
Religia
14:50 - 15:35
Nauczyciel: Rafał Kanowski
Sala: Sala komputerowa
WF
14:50 - 16:30
Nauczyciel: Szymon Rudzik, Grzegorz Białas
Sala: Sala gimnastyczna
WF
14:50 - 16:30
Nauczyciel: Szymon Rudzik, Grzegorz Białas
Sala: Sala gimnastyczna
WOS
14:50 - 15:35
Nauczyciel: Magdalena Nosal
Sala: Sala 11
WF
14:50 - 16:30
Nauczyciel: Szymon Rudzik, Grzegorz Białas
Sala: Sala gimnastyczna
WF
14:50 - 16:30
Nauczyciel: Szymon Rudzik, Grzegorz Białas
Sala: Sala gimnastyczna
9
Etyka
15:45 - 16:30
Nauczyciel: Agnieszka Krzyżańska–Duś
Sala: Sala 7
10

Szkoła Podstawowa im. Lady Sue Ryder
Osiedle Kaptarz 40
32-005 Niepołomice
tel. 570 455 075

e-mail: szkola@sueryder.pl
www.szkola.sueryder.pl

Godziny lekcyjne

  • 1. 08:00 - 08:45
  • 2. 08:55 - 09:40
  • 3. 09:50 - 10:35
  • 4. 10:45 -11:30
  • 5. 11:50 - 12:35
  • 6. 12:55 - 13:40
  • 7. 13:55 - 14:40
  • 8. 14:50 - 15:35
  • 9. 15:45 - 16:30
  • 10. 16:40 - 17:25