8B

Wychowawca: Rafał Kanowski

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

NrPoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1
Historia
08:00 - 08:45
Nauczyciel: Marcin Słoczyński
Sala: Sala 12
Basen
08:00 - 08:45
Nauczyciel: Rafał Porębski, Zbigniew Bożek
Sala: Basen
Historia
08:00 - 08:45
Nauczyciel: Marcin Słoczyński
Sala: Sala 9
Chemia
08:00 - 08:45
Nauczyciel: Izabela Szot
Sala: Sala 9
Niemiecki
08:00 - 08:45
Nauczyciel: Anna Marzec
Sala: Sala 1
Włoski
08:00 - 08:45
Nauczyciel: Alicja Włodarczyk
Sala: Sala 10
2
Język angielski
08:55 - 09:40
Nauczyciel: Małgorzata Porębska, Dorota Kulczycka
Sala: Sala językowa
Matematyka
08:55 - 10:35
Nauczyciel: Paweł Góralczyk
Sala: Sala 8
Fizyka
08:55 - 09:40
Nauczyciel: Andrzej Gąsłowski
Sala: Sala 10
WOS
08:55 - 09:40
Nauczyciel: Magdalena Nosal
Sala: Sala 11
3
Język polski
09:50 - 11:30
Nauczyciel: Magdalena Nosal
Sala: Sala 11
Niemiecki
09:50 - 10:35
Nauczyciel: Anna Marzec
Sala: Sala 1
Włoski
09:50 - 10:35
Nauczyciel: Alicja Włodarczyk
Sala: Sala 10
Język polski
09:50 - 10:35
Nauczyciel: Magdalena Nosal
Sala: Sala 12
Matematyka - zajęcia z dzieckiem zdolnym
09:50 - 10:35
Nauczyciel: Paweł Góralczyk
Sala: Sala 8
4
Fizyka
10:45 - 11:30
Nauczyciel: Andrzej Gąsłowski
Sala: Sala 10
Biologia
10:45 - 11:30
Nauczyciel: Izabela Szot
Sala: Sala 9
Geografia
10:45 - 11:30
Nauczyciel: Michał Dziedzic
Sala: Sala 7
Język angielski
10:45 - 11:30
Nauczyciel: Małgorzata Porębska, Dorota Kulczycka
Sala: Sala językowa
5
Matematyka
11:50 - 12:35
Nauczyciel: Paweł Góralczyk
Sala: Sala 8
WF
11:50 - 13:40
Nauczyciel: Paweł Czyż
Sala: Sala gimnastyczna
Język polski
11:50 - 12:35
Nauczyciel: Magdalena Nosal
Sala: Sala 12
WF
11:50 - 13:40
Nauczyciel: Paweł Czyż
Sala: Sala gimnastyczna
Godzina wychowawcza
11:50 - 12:35
Nauczyciel: Rafał Kanowski
Sala: Sala komputerowa
6
Chemia
12:55 - 13:40
Nauczyciel: Izabela Szot
Sala: Sala 9
Język angielski
12:55 - 13:40
Nauczyciel: Małgorzata Porębska, Dorota Kulczycka
Sala: Sala językowa
Edb
12:55 - 13:40
Nauczyciel: Grzegorz Białas
Sala: Sala 11
7
Religia
13:55 - 14:40
Nauczyciel: Rafał Kanowski
Sala: Sala komputerowa
Matematyka
13:55 - 14:40
Nauczyciel: Paweł Góralczyk
Sala: Sala 11
WOS
13:55 - 14:40
Nauczyciel: Magdalena Nosal
Sala: Sala 12
Informatyka
13:55 - 14:40
Nauczyciel: Rafał Kanowski
Sala: Sala komputerowa
Język polski
13:55 - 14:40
Nauczyciel: Magdalena Nosal
Sala: Sala 9
8
Język polski
14:50 - 15:35
Nauczyciel: Magdalena Nosal
Sala: Sala 11
9
Etyka
15:45 - 16:30
Nauczyciel: Agnieszka Krzyżańska–Duś
Sala: Sala 7
10

Szkoła Podstawowa im. Lady Sue Ryder
Osiedle Kaptarz 40
32-005 Niepołomice
tel. 570 455 075

e-mail: szkola@sueryder.pl
www.szkola.sueryder.pl

Godziny lekcyjne

  • 1. 08:00 - 08:45
  • 2. 08:55 - 09:40
  • 3. 09:50 - 10:35
  • 4. 10:45 -11:30
  • 5. 11:50 - 12:35
  • 6. 12:55 - 13:40
  • 7. 13:55 - 14:40
  • 8. 14:50 - 15:35
  • 9. 15:45 - 16:30
  • 10. 16:40 - 17:25