III C

Wychowawca: Grzegorz Białas

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

NrPoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1
Język angielski
08:00 - 09:40
Nauczyciel: Elżbieta Wąs
Sala: Sala 8
Biologia
08:00 - 08:45
Nauczyciel: Izabela Szot
Sala: Sala 1
Edb
08:00 - 08:45
Nauczyciel: Grzegorz Białas
Sala: Sala 9
Fizyka
08:00 - 08:45
Nauczyciel: Andrzej Gąsłowski
Sala: Sala 1
Matematyka
08:00 - 09:40
Nauczyciel: Ewa Wyciszczok
Sala: Sala 2
2
Matematyka
08:55 - 09:40
Nauczyciel: Ewa Wyciszczok
Sala: Sala 5
Język polski
08:55 - 10:35
Nauczyciel: Ewelina Grudzińska
Sala: Sala 4
Geografia
08:55 - 09:40
Nauczyciel: Michał Dziedzic
Sala: Sala 5
3
Fizyka
09:50 - 10:35
Nauczyciel: Andrzej Gąsłowski
Sala: Sala 4
Religia chłopcy
09:50 - 11:30
Nauczyciel: Wojciech Guzik
Sala: Sala 5
WF dziewczynki
09:50 - 11:30
Nauczyciel: Tomasz Donatowicz, Grzegorz Białas
Sala: Sala gimnastyczna
Historia
09:50 - 10:35
Nauczyciel: Marcin Słoczyński
Sala: Sala 9
WF dziewczynki
09:50 - 11:30
Nauczyciel: Tomasz Donatowicz, Grzegorz Białas
Sala: Sala gimnastyczna
Technika chłopcy
09:50 - 10:35
Nauczyciel: Andrzej Gąsłowski
Sala: Sala 1
4
Godzina wychowawcza
10:45 - 11:30
Nauczyciel: Grzegorz Białas
Sala: Sala 8
Matematyka
10:45 - 11:30
Nauczyciel: Ewa Wyciszczok
Sala: Sala 2
Język polski
10:45 - 11:30
Nauczyciel: Ewelina Grudzińska
Sala: Sala 4
Muzyka chłopcy
10:45 - 11:30
Nauczyciel: MCDIS
Sala: Sala 4
5
Język polski
11:50 - 13:40
Nauczyciel: Ewelina Grudzińska
Sala: Sala 5
Religia dziewczynki
11:50 - 13:40
Nauczyciel: Wojciech Guzik
Sala: Sala 5
WF chłopcy
11:50 - 13:40
Nauczyciel: Rafał Porębski
Sala: Sala gimnastyczna
Historia
11:50 - 12:35
Nauczyciel: Marcin Słoczyński
Sala: Sala 9
WOS
11:50 - 12:35
Nauczyciel: Ewa Włodarczak
Sala: Sala 5
WF chłopcy
11:50 - 13:40
Nauczyciel: Rafał Porębski
Sala: Sala gimnastyczna
Technika dziewczęta
11:50 - 12:35
Nauczyciel: Andrzej Gąsłowski
Sala: Sala 4
6
Język angielski
12:55 - 13:40
Nauczyciel: Elżbieta Wąs
Sala: Sala 9
Chemia
12:55 - 13:40
Nauczyciel: Izabela Szot
Sala: Sala 1
Muzyka dziewczęta
12:55 - 13:40
Nauczyciel: MCDIS
Sala: Sala 5
7
Hiszpański
13:55 - 15:35
Nauczyciel: Ewelina Grudzińska
Sala: Sala 8
Niemiecki
13:55 - 15:35
Nauczyciel: Anna Marzec
Sala: Sala 4
Włoski
13:55 - 15:35
Nauczyciel: Alicja Włodarczyk
Sala: Sala 5
Fakultet
13:55 - 15:35
Sala: Sala 1
8
9
10

Szkoła Podstawowa im. Lady Sue Ryder
Osiedle Kaptarz 40
32-005 Niepołomice
tel. 570 455 075

e-mail: szkola@sueryder.pl
www.szkola.sueryder.pl

Godziny lekcyjne

  • 1. 08:00 - 08:45
  • 2. 08:55 - 09:40
  • 3. 09:50 - 10:35
  • 4. 10:45 -11:30
  • 5. 11:50 - 12:35
  • 6. 12:55 - 13:40
  • 7. 13:55 - 14:40
  • 8. 14:50 - 15:35
  • 9. 15:45 - 16:30
  • 10. 16:40 - 17:25